STOMATOLOGIA DZIECIĘCA- ZABIEGI Z WYKORZYSTANIEM GAZU ROZWESELAJĄCEGO


W naszej klinice stomatologią dziecięcą zajmują się :

lek.dent. Małgorzata Płonka

lek.dent. Kinga Szczepańska

lek.dent. Sonia Jaroszyńska

lek.dent. Agnieszka Wojciechowska

Korzyści z zastosowania gazu rozweselającego najbardziej widoczne są w przypadku leczenia dzieci. Przemiana, jaka zachodzi w zachowaniu zestresowanego dziecka, jest wprost trudna do uwierzenia. Większa cześć pacjentów nie obawia się już kolejnych wizyt u stomatologa

Stosowanie gazu rozweselającego (podtlenku azotu) jest, nieszkodliwym i skutecznym sposobem znoszenia lęku szczególnie zalecaną dla dzieci !!!

W przypadku dzieci niewspółpracujących zawsze proponujemy system wizyt adaptacyjnych, nie leczymy dzieci ” na siłę”.

Mamy swoje opracowane metody w leczeniu dzieci, które przynoszą wspaniałe rezultaty : odpowiednio dobrane słownictwo, odpowiednio przeszkolone asystentki i higienistki stomatologiczne, dostosowane gabinety – gabinet z rybką Nemo, gabinet z ząbkami, praca z 1 lub 2 asystentkami podczas zabiegu, możliwość oglądania bajki podczas zabiegu, nagrody po zabiegu: samochody, koniki Pony, pluszaki, gry, dinozaury, … oraz naklejki za dzielność, dyplomy.

Dysponujemy smakowymi znieczuleniami oraz znieczuleniem komputerowym.

W przypadku sedacji gazem rozweselającym do dyspozycji są zapachowe maseczki , które umilają zabieg– zapach truskawki, zapach pomarańczy, gumy balonowej.

Zapraszamy na zabiegi z wykorzystaniem sedacji. Więcej informacji (wskazania i przeciwskazania ) w zakładce oferta. Prosimy przy rezerwacji terminu wizyty zgłaszanie chęci zabiegu w sedacji, ponieważ musimy zaplanować wówczas więcej czasu.