Chirurgia dzieci i dorosłych

CHIRURGIA DENTYSTYCZNA OLEŚNICA

W naszym gabinecie wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, zarówno u dzieci jak i dorosłych . Usunięcie zęba traktujemy jak ostateczność. Zawsze staramy się zachować naturalne uzębienie jak najdlużej, wykorzystując zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją czy też protetyki. Zdarzają się jednak sytuacje, gdy ekstrakcja- usunięcie zęba jest koniecznością. Wówczas wszystkie zabiegi z zakresu chirurgii wykonywane są przez specjalistę z wieloletnim doświadczeniem, przebiegają więc szybko i sprawnie, a dzięki wykorzystaniu różnych metod znieczulenia są praktycznie bezbolesne.

Zabiegi chirurgiczne w naszym gabinecie:

- ekstrakcja - usunięcie zęba

- operacyjne usunięcie zęba zatrzymanego

- resekcja wierzchołków korzeni

- podniesienie dna zatoki

- plastyka wędzidełek warg i języka

- odsłonięcie zęba zatrzymanego do założenia zamka ortodontycznego

- plastyka wyrostka zębodołowego

- chirurgiczne leczenie ropni

- dłutowanie korzeni zębów.

 

 • Znajdź nas na Facebooku
  Opinie

  " Rewelacyjny gabinet. Podejście Pań do dzieci świetne. Super atmosfera. Znaleźliśmy gabinet idealny. Polecam z czystym sumieniem, szczególnie dla maluchów"

 • Znajdź nas na Facebooku
  Opinie

  " Serdecznie polecam Gabinet Karo-Dent. Przemiła obsługa i pełen profesjonalizm - to cechy moim zdaniem najistotniejsze, o których należy wspomnieć"

 • Znajdź nas na Facebooku
  Opinie

  " Profesjonalizm, sprawna ręka, wysokiej klasy sprzęt, sympatia i zrozumienie dla pacjenta, wyczucie estetyki, leczenie całkowicie bezbolesne. Wizyty przebiegają w bardzo przyjemnej atmosferze"

© 2015 - 2018 Karo Dent. Wszelkie prawa zastrzeżone.