Implanto - protetyka

IMPLANTO - PROTETYKA W OLEŚNICY

Każdy z nas marzy o pięknym uśmiechu. Dlatego też każdy pacjent po zabiegu z zakresu chirurgii jakim jest usunięcie zęba otrzymuje dodatkowe informacje o możliwościach uzupełnienia brakującego zęba. Jednym z nich jest implant. Jest to najbardziej naturalne rozwiązanie w przypadku braku pojedynczych lub kilku zębów. Implant to niewielka tytanowa śruba na stałe umieszczona w kości szczęki lub żuchwy. Po wszczepieniu zastępuje korzeń zęba. Tytan jest metalem doskonale tolerowanym przez organizm człowieka, co powoduje szybkie zintegrowanie się wszczepu z kością . Wówczas implant stanowi stabilna podstawę dla pojedynczych koron, większych mostów czy też protez zębowych.

 

 • Znajdź nas na Facebooku
  Opinie

  " Rewelacyjny gabinet. Podejście Pań do dzieci świetne. Super atmosfera. Znaleźliśmy gabinet idealny. Polecam z czystym sumieniem, szczególnie dla maluchów"

 • Znajdź nas na Facebooku
  Opinie

  " Serdecznie polecam Gabinet Karo-Dent. Przemiła obsługa i pełen profesjonalizm - to cechy moim zdaniem najistotniejsze, o których należy wspomnieć"

 • Znajdź nas na Facebooku
  Opinie

  " Profesjonalizm, sprawna ręka, wysokiej klasy sprzęt, sympatia i zrozumienie dla pacjenta, wyczucie estetyki, leczenie całkowicie bezbolesne. Wizyty przebiegają w bardzo przyjemnej atmosferze"

© 2015 - 2018 Karo Dent. Wszelkie prawa zastrzeżone.