Medycyna estetyczna - usuwanie zmarszczek

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Karo-Dent poszerzył usługi o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Wykonujemy zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej w atrakcyjnych cenach. Kwas hialuronowy to substancja występująca naturalnie w naszym organizmie, która magazynuje wodę, nawilża, poprawia sprężystość i elastyczność skóry. Jest to glikozaminoglikan czyli rodzaj mukopolisacharydu, który poza nawilżaniem ma działanie przeciwzapalne i antyoksydacyjne. Wraz z wiekiem nasz organizm wytwarza coraz mniej naturalnego kwasu hialuronowego, co prowadzi do zwiotczenia skóry i powstania zmarszczek. Kwas hialuronowy stosowany do wygładzania zmarszczek ma postać krystalicznego żelu, działając od wewnątrz poprawia gęstość, nawilżenie i elastyczność skóry. A poprzez działanie objętościowe spłyca zmarszczki i poprawia objętość. Preparat poza działaniem wypełniającym daje efekt silnej stymulacji skóry, pobudza ją do regeneracji, dzięki czemu po wchłonięciu zmarszczki są płytsze niż przed zabiegiem. Kwas hialuronowy charakteryzuje się doskonałą tolerancją, całkowicie integruje się z tkankami skóry. Efekty są natychmiastowe i wyglądają bardzo naturalnie.

 

Efekty

Najlepsze efekty uzyskuje się w przypadku:

- bruzd nosowo-wargowych

- zmarszczek na policzkach

- opadniętych kącików ust 

- zmarszczek wokół ust

- powiększania i modelowania ust

- zabiegu rewitalizacji ust, nawilżenia

- powiększania kości policzkowych

W naszym gabinecie pracujemy tylko na znanych i sprawdzonych materiałach. W przypadku kwasu hialuronowego wykorzystujemy materiał STOMYGEN oparty na włoskiej technologii.

 

Toksyna botulinowa

Toksyna botulinowa typu A jest oczyszczonym preparatem białka, uzyskiwanym z bakterii Clostridium botulinum. Preparaty z toksyną botulinową stosowane są głównie do likwidacji zmarszczek mimicznych. Mechanizm działania polega na blokowaniu połączeń nerwowo-mięśniowych w tkankach, przez co uzyskujemy rozluźnienie mięśni mimicznych i wygładzenie skóry. W gabinecie Karo-Dent zabiegi wykonujemy preparatem AZZALURE firmy Galderma.

Wskazania:

- usuwanie zmarszczek między brwiami ("lwie" zmarszczki)

- usuwanie zmarszczek poprzecznych czoła

- usuwanie zmarszczek wokół oczu ("kurze łapki")

Należy pamiętać, że zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej mogą być wykonywane tylko przez przeszkolonych lekarzy i lekarzy dentystów.

Zadzwoń, zapytaj i skorzystaj z naszej oferty w trosce o lepszy wygląd, a przede wszystkim lepsze samopoczucie.

 

 • Znajdź nas na Facebooku
  Opinie

  " Rewelacyjny gabinet. Podejście Pań do dzieci świetne. Super atmosfera. Znaleźliśmy gabinet idealny. Polecam z czystym sumieniem, szczególnie dla maluchów"

 • Znajdź nas na Facebooku
  Opinie

  " Serdecznie polecam Gabinet Karo-Dent. Przemiła obsługa i pełen profesjonalizm - to cechy moim zdaniem najistotniejsze, o których należy wspomnieć"

 • Znajdź nas na Facebooku
  Opinie

  " Profesjonalizm, sprawna ręka, wysokiej klasy sprzęt, sympatia i zrozumienie dla pacjenta, wyczucie estetyki, leczenie całkowicie bezbolesne. Wizyty przebiegają w bardzo przyjemnej atmosferze"

© 2015 - 2018 Karo Dent. Wszelkie prawa zastrzeżone.