Medycyna estetyczna - usuwanie zmarszczek

Medycyna estetyczna - usuwanie zmarszczek


Karo-Dent poszerzył usługi o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej WYKONYWANE SĄ PRZEZ LEKARZA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM , A TAKZE SZKOLENIOWCA -PANIĄ DOKTOR MARTĘ RYBARKIEWICZ.

Kwas hialuronowy to substancja występująca naturalnie w naszym organizmie, która magazynuje wodę, nawilża, poprawia sprężystość i elastyczność skóry. Jest to glikozaminoglikan czyli rodzaj mukopolisacharydu, który poza nawilżaniem ma działanie przeciwzapalne i antyoksydacyjne. Wraz z wiekiem nasz organizm wytwarza coraz mniej naturalnego kwasu hialuronowego, co prowadzi do zwiotczenia skóry i powstania zmarszczek. Kwas hialuronowy stosowany do wygładzania zmarszczek ma postać krystalicznego żelu, działając od wewnątrz poprawia gęstość, nawilżenie i elastyczność skóry. A poprzez działanie objętościowe spłyca zmarszczki i poprawia objętość. Preparat poza działaniem wypełniającym daje efekt silnej stymulacji skóry, pobudza ją do regeneracji, dzięki czemu po wchłonięciu zmarszczki są płytsze niż przed zabiegiem. Kwas hialuronowy charakteryzuje się doskonałą tolerancją, całkowicie integruje się z tkankami skóry. Efekty są natychmiastowe i wyglądają bardzo naturalnie.


Efekty
  • bruzd nosowo-wargowych
  • zmarszczek na policzkach
  • opadniętych kącików ust
  • zmarszczek wokół ust
  • powiększania i modelowania ust
  • zabiegu rewitalizacji ust, nawilżenia
  • powiększania kości policzkowych

W naszym gabinecie pracujemy tylko na znanych i sprawdzonych materiałach.


Toksyna botulinowa

Toksyna botulinowa typu A jest oczyszczonym preparatem białka, uzyskiwanym z bakterii Clostridium botulinum. Preparaty z toksyną botulinową stosowane są głównie do likwidacji zmarszczek mimicznych. Mechanizm działania polega na blokowaniu połączeń nerwowo-mięśniowych w tkankach, przez co uzyskujemy rozluźnienie mięśni mimicznych i wygładzenie skóry.

Wskazania:
  • usuwanie zmarszczek między brwiami ("lwie" zmarszczki)
  • usuwanie zmarszczek poprzecznych czoła
  • usuwanie zmarszczek wokół oczu ("kurze łapki")

Należy pamiętać, że zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej mogą być wykonywane tylko przez przeszkolonych lekarzy i lekarzy dentystów.

Zadzwoń, zapytaj i skorzystaj z naszej oferty w trosce o lepszy wygląd, a przede wszystkim lepsze samopoczucie.


Opinie

Oferta

Gabinet czynny:

od PON do PT od 8:00 do 20:00

Wybrane soboty od 9:00 do 14:00