Karolina Tropak

LEKARZ STOMATOLOG

 

Karolina Tropak - Stomatolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W trakcie specjalizacji ze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją. W Karo-Dent wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, medycyny estetycznej, endodoncji oraz stomatologii dziecięcej. Prywatnie lubi spędzać swój wolny czas z rodziną i przyjaciółmi.Uwielbia podróżować i poznawać ciekawe miejsca.Wulkan dobrej energii, zawsze uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona wierzy, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Moim marzeniem było stworzenie gabinetu stomatologicznego innego niż wszystkie. Takiego, w którym każdy Pacjent zarówno ten Mały, jak i Duży będzie czuł się bezpiecznie i komfortowo. Gwarancją zadowolenia naszych Pacjentów są: indywidualnie podejście, najnowocześniejszy sprzęt, techniki oraz materiały, a także miła, bezstresowna atmosfera, przytulne gabinety i kompetentny personel. Nasz zespół składa się z zaprzyjaźnionych specjalistów z różnych dziedzin stomatologii: stomatologii dziecięcej, zachowawczej, protetyki, endodoncji, chirurgii stomatologicznej, ortodoncji, implantologii.

Serdeczenie zapraszamy na kompleksowe leczenie stomatologiczne.

 

Olga Słodzinka

LEKARZ STOMATOLOG

 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Zawsze uśmiechnięta i pogodnie nastawiona sprawia, że każda wizyta w gabinecie stomatologicznym szczególnie dla tych najmniejszych pacjentów staje się niesamowitą przygodą. Jest osobą cierpliwą, świetnie radzi sobie nawet z najbardziej niesfornymi pacjentami. W Karo-Dent specjalizuje się stomatologią dziecięcą, zachowawczą oraz endodoncją. Swoje umiejętności i kwalifikacje stale podnosi uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych. Prywatnie miłośniczka dobrej oraz zdrowej kuchni. Uwielbia dalekie podróże oraz aktywny wypoczynek.

 

Małgorzata Płonka

LEKARZ STOMATOLOG

 

Absolwentka Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W Karo-Dent zajmuje się głównie stomatologią dziecięcą i zachowawczą. Doktor Gosia jest wymarzoną dentystką każdego małego pacjenta - cierpliwą, delikatną, empatyczną i wesołą a jednocześnie bardzo staranną i ambitną. Łatwo nawiązuje kontakty z małymi pacjentami i ich rodzicami. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych. Prywatnie miłośniczka gór oraz dalekich podróży.

 

Anna Duda

LEKARZ STOMATOLOG, ORTODONTA

 

 

Joanna Jodłowska-Olewińska

CHIRURG STOMATOLOG

 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W 2007 roku uzyskała tytuł specjalisty z chirurgii stomatologicznej. W Karo-Dent wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, mikrochirurgii oraz implantologii. Prywatnie szczęśliwa mama Adasia, lubi spędzać swój wolny czas z rodziną oraz przyjaciółmi.Uwielbia aktywny wypoczynek oraz jazdę na nartach.

 

Marta Rybarkiewicz

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

 

Dyplomowany Lekarz Medycyny Estetycznej , Lekarz Stomatolog oraz Dyplomowana Kosmetolożka. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia (kierunek Kosmetologia i Medycyna Estetyczna dla Lekarzy). Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Uczestniczka licznych krajowych i zagranicznych kongresów oraz szkoleń z zakresu Implantologii,Stomatologii Estetycznej oraz Medycyny Przeciwstarzeniowej i Estetycznej. Przez ostatnie lata zgromadziła liczne certyfikaty i dyplomy, oraz fachową wiedzę z zakresu medycyny estetycznej. Dzięki licznym warsztatom praktycznym, pod okiem najlepszych polskich i zagranicznych fachowców, ciągle poszerza swoją wiedzę i umiejętności.
Szczególną uwagę poświęca twarzy oraz przywracaniu estetyki uśmiechu.

Wykonuje zabiegi z zakresu mezoterapii medycznej na twarz,włosy oraz na ciało,zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej (także w leczeniu migren oraz bruksizmu),wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego (korekty owalu twarzy,wypełnianie ubytków tkankowych,korekty asymetrii lub powiększania ust,korekty brody,nosa,linii żuchwy),zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego Regeneris,niechirurgiczne liftingi przy użyciu nici PDO,oraz zabiegi intralipoterapii (iniekcyjne rozbijanie tkanki tłuszczowej).Wszystkie zabiegi wykonywane są preparatami najwyższej jakości i posiadają certyfikaty preparatów medycznych.

Pani Doktor to wyjątkowa osoba o dużym wyczuciu piękna i estetyki.

 

Anna Szachnowska

RECEPCJONISTKA

 

W Karo Dent zawsze uśmiechnięte Asystentki i Recepcjonistki dbają o to, by każda wizyta przebiegała szybko i sprawnie w miłej, bezstresowej atmosferze.

 • Znajdź nas na Facebooku
  Opinie

  " Rewelacyjny gabinet. Podejście Pań do dzieci świetne. Super atmosfera. Znaleźliśmy gabinet idealny. Polecam z czystym sumieniem, szczególnie dla maluchów"

 • Znajdź nas na Facebooku
  Opinie

  " Serdecznie polecam Gabinet Karo-Dent. Przemiła obsługa i pełen profesjonalizm - to cechy moim zdaniem najistotniejsze, o których należy wspomnieć"

 • Znajdź nas na Facebooku
  Opinie

  " Profesjonalizm, sprawna ręka, wysokiej klasy sprzęt, sympatia i zrozumienie dla pacjenta, wyczucie estetyki, leczenie całkowicie bezbolesne. Wizyty przebiegają w bardzo przyjemnej atmosferze"

© 2015 - 2018 Karo Dent. Wszelkie prawa zastrzeżone.