Higienizacja bez bólu w technologii MASTER PIEZON

To pierwszy krok w zapobieganiu próchnicy i chorób przyzębia. Systematycznie przeprowadzane profesjonalne zabiegi profilaktyczne w naszym gabinecie wraz z dostosowaniem się pacjenta do wskazówek lekarza gwarantują zdrowe zęby i dziąsła, a tym samym piękny uśmiech. W gabinecie KARO-DENT na początku wizyty przeprowadzamy instruktaż higieny jamy ustnej. Dobieramy odpowiednią szczoteczkę, pastę oraz inne przybory. Wybieramy odpowiednią dla każdego pacjenta metodę szczotkowania i prezentujemy ją na modelu. U pacjentów, u których istnieje taka potrzeba przeprowadzamy profesjonalne czyszczenie i usuniecie kamienia nazębnego.

W gabinecie wykonujemy:

- Skaling ultradźwiękowy - usunięcie kamienia nazębnego naddziąsłowego i poddziąsłowego ultradźwiekami połączone z polerowaniem

- Piaskowanie - usuwanie osadu po kawie, herbacie, papierosach z zastosowaniem piaskarek (urządzeń, które pod ciśnieniem usuwają osad mieszaniną piasku z wodą)

- Czyszczenie mechaniczne z użyciem specjalnych past, szczoteczek, gumek Po profesjonalnym czyszczeniu ostatnim krokiem jest fluoryzacja. Spośród różnych preparatów z fluorem w gabinecie stosujemy piankę z fluorem aplikowana na łyżkach, a także żele i lakiery. W zależności od stwierdzonej przez stomatologa podatności na próchnicę zabieg ten przeprowadza się 2-4 razy w ciągu roku a redukcja próchnicy wynosi 20-40%. Dodatkowo fluor wzmacnia szkliwo, znosi nadwrażliwość zębiny i zmniejsza odkładanie się płytki. U dzieci bardo ważną rolę w profilaktyce odgrywa lakowanie zębów mlecznych i stałych!

Pamiętajmy, że prościej i oszczędniej jest zapobiegać niż leczyć!!!

 

 

Oferta

 • Znajdź nas na Facebooku
  Opinie

  " Rewelacyjny gabinet. Podejście Pań do dzieci świetne. Super atmosfera. Znaleźliśmy gabinet idealny. Polecam z czystym sumieniem, szczególnie dla maluchów"

 • Znajdź nas na Facebooku
  Opinie

  " Serdecznie polecam Gabinet Karo-Dent. Przemiła obsługa i pełen profesjonalizm - to cechy moim zdaniem najistotniejsze, o których należy wspomnieć"

 • Znajdź nas na Facebooku
  Opinie

  " Profesjonalizm, sprawna ręka, wysokiej klasy sprzęt, sympatia i zrozumienie dla pacjenta, wyczucie estetyki, leczenie całkowicie bezbolesne. Wizyty przebiegają w bardzo przyjemnej atmosferze"

© 2015 - 2018 Karo Dent. Wszelkie prawa zastrzeżone.