Higienizacja bez bólu w technologii MASTER PIEZON

Higienizacja bez bólu w technologii MASTER PIEZON


To pierwszy krok w zapobieganiu próchnicy i chorób przyzębia. Systematycznie przeprowadzane profesjonalne zabiegi profilaktyczne w naszym gabinecie wraz z dostosowaniem się pacjenta do wskazówek lekarza gwarantują zdrowe zęby i dziąsła, a tym samym piękny uśmiech. W gabinecie KARO-DENT na początku wizyty przeprowadzamy instruktaż higieny jamy ustnej. Dobieramy odpowiednią szczoteczkę, pastę oraz inne przybory. Wybieramy odpowiednią dla każdego pacjenta metodę szczotkowania i prezentujemy ją na modelu. U pacjentów, u których istnieje taka potrzeba przeprowadzamy profesjonalne czyszczenie i usuniecie kamienia nazębnego.

W gabinecie wykonujemy higienizację w technologii Master PIEZON - BEZ BÓLU!!!

Oryginalna terapia AIR-FLOW® i metoda Piezon® teraz dostępne razem, gwarantują zarówno kompletne i skuteczne leczenie profilaktyczne, jak również najwyższy komfort dla pacjenta.

Urządzenie AIR-FLOW Master Piezon zapewnia skaling w technologii NO PAIN oraz piaskowanie AIR-FLOW® naddziąsłowe, przydziąsłowe i poddziąsłowe zarówno w płytkich, jak i głębokich kieszonkach.

Oryginalna terapia AIR-FLOW® zapewnia piaskowanie, które jest skuteczne zarówno dla lekarza, jak i pacjenta. Niezawodne, szybkie i wydajne dla gabinetu oraz bezstresowe, ciche i komfortowe dla pacjenta.

Oryginalna metoda Piezon® zapewniająca idealne liniowe drgania końcówki roboczej oraz jej odpowiednie ustawienie do powierzchni zęba, w połączeniu z inteligentną technologią NO PAIN zapewnia maksymalną ochronę dziąseł oraz najwyższy komfort dla pacjenta.


Zalety w skrócie - terapia Air-Flow® i Air-Flow Perio
  • Doskonałe piaskowanie; niezawodne, szybkie i skuteczne
  • Bezstresowa i komfortowa dla pacjenta (bez użycia kiret – bez hałasu!)
  • Delikatne wykorzystanie energii kinetycznej
  • Bezinwazyjna dla nabłonka oraz tkanki łącznej
  • Bez zarysowań na powierzchni zębów
  • Skutecznie usuwa biofilm nawet z najgłębszych kieszonek, trwale zmniejsza ilość bakterii
  • Zapobiega przed utratą zęba (periodontitis) i utratą implantu ( periimplantitis)
  • Jednolita, wirująca mieszanina powietrza i piasku oraz płukanie wodą dzięki opatentowanej końcówce PERIO-FLOW
  • Zapobiega emfizemie tkanki miękkiej

Po zakończonym zabiegu higienizacji następuje:

Czyszczenie mechaniczne z użyciem specjalnych past, szczoteczek, gumek Po profesjonalnym czyszczeniu ostatnim krokiem jest fluoryzacja. Spośród różnych preparatów z fluorem w gabinecie stosujemy piankę z fluorem aplikowana na łyżkach, a także żele i lakiery. W zależności od stwierdzonej przez stomatologa podatności na próchnicę zabieg ten przeprowadza się 2-4 razy w ciągu roku a redukcja próchnicy wynosi 20-40%. Dodatkowo fluor wzmacnia szkliwo, znosi nadwrażliwość zębiny i zmniejsza odkładanie się płytki.

U dzieci bardzo ważną rolę w profilaktyce odgrywa lakowanie zębów mlecznych i stałych!

Pamiętajmy, że prościej i oszczędniej jest zapobiegać niż leczyć!!!

Opinie

Oferta

Gabinet czynny:

od PON do PT od 8:00 do 20:00

Wybrane soboty od 9:00 do 14:00