Stomatologia zachowawcza

STOMATOLOGIA OLEŚNICA

Leczenie zachowawcze polega na opracowaniu ubytku próchnicowego i uzupełnieniu utraconej tkanki specjalnym materiałem. W naszym gabinecie do bezpośredniej odbudowy stosujemy G-aenial jest to kompozyt mikrohybrydowy z nanowypełniaczem rozpraszający światło tak, jak naturalna tkanka zęba. Nowa koncepcja doboru koloru uwzględniająca wiek pacjenta i zapewnia doskonałą, niewidoczną estetykę. Drugą metodą wypełniania ubytków jest metoda pośrednia, polega ona na opracowaniu ubytku i pobraniu wycisku, natomiast technik w laboratorium wykonuje wypełnienie zwane inlay, olany. Odbudowy te są najlepszym rozwiązaniem. Są trwałe, estetyczne i wytrzymałe na ścieranie. Materiały z których najczęściej wykonywane są inlay i olany to porcelana oaz kompozyt techniczny. Oprócz materiałów kompozytowych szerokie zastosowanie mają cementy glass-jonomerowe. Są to materiały o dużej zawartości fluoru. Uwalniające fluor do ubytku, ale i mające zdolność do pobierania i gromadzenia fluoru z pasty podczas mycia zębów. W gabinecie stosujemy Fuji Triage i Fuji IX firmy GC oraz Ketac Molar Aplicap firmy 3M ESPE.

 

STOMATOLOGIA OLEŚNICA - STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
  • O nas

    " Rewelacyjny gabinet. Podejście Pań do dzieci świetne. Super atmosfera. Znaleźliśmy gabinet idealny. Polecam z czystym sumieniem, szczególnie dla maluchów"

  • O nas

    " Serdecznie polecam Gabinet Karo-Dent. Przemiła obsługa i pełen profesjonalizm - to cechy moim zdaniem najistotniejsze, o których należy wspomnieć. "

  • O nas

    " Profesjonalizm, sprawna ręka, wysokiej klasy sprzęt, sympatia i zrozumienie dla pacjenta, wyczucie estetyki, leczenie całkowicie bezbolesne. Wizyty przebiegają w bardzo przyjemnej atmosferze. "

© 2015 - 2018 Karo Dent. Wszelkie prawa zastrzeżone.