Wyposażenie

Radiowizjografia komputerowa MYRAY ZEN-X

RADIOWIZJOGRAFIA KOMPUTEROWA

Urządzenie to służy do wykonywania zdjęć RTG zębów, wymagających wyjątkowo wysokiej jakości obrazu. Dzięki temu cyfrowemu sprzętowi możemy aż dziesięciokrotnie zminimalizować dawkę promieniowania rentgenowskiego, które jest szkodliwe dla naszego zdrowia. W trakcie jednej wizyty możliwe jest wykonanie kilku zdjęć. Radiowizjografia jest zatem jedną z najszybszych i optymalnych metod diagnozowania obrazowego.

Kamera wewnątrzustna MYRAY

KAMERA WEWNĄTRZUSTNA

Za pomocą kamery pacjenci mogą zobaczyć na ekranie monitora prawdziwy stan swojej jamy ustnej.

Znieczulenie komputerowe SLEEPERONE S4

SLEEPERONE S4 - LECZENIE BEZ BÓLU - ZNIECZULENIE KOMPUTEROWE

Jest to nowoczesny, sterowany komputerowo system do bezbolesnego podawania znieczuleń stomatologicznych. Znieczulenie podawane jest pod kontrolą mikroprocesora, który stale mierzy ciśnienie w tkankach i automatycznie dopasowuje szybkość podawania znieczulenia. Eliminuje to całkowicie nieprzyjemne doznania takie jak uczucie rozpierania. System ten pozwala na doskonałe znieczulenie wokół zęba, nie powodując znieczulenia policzków i warg, co jest bardzo komfortowe dla pacjenta. System komputerowego znieczulania monitoruje opór tkanek i dozuje znieczulenie tak, żeby nie przekraczało granicy odczuwalnego przez pacjenta bólu. Znieczulając przy użyciu strzykawki, doświadczamy uczucia wtłoczenia w tkanki płynu pod ciśnieniem, a to powoduje rozpieranie i ból. Jego dodatkowym atutem w leczeniu dzieci i osób z fobią jest wygląd w niczym nie przypominający strzykawki czy karpuli. Sleeperowi nadano zupełnie inną formę - przypomina długopis czy pióro.

Monitor LED 19 CAL

MONITOR

Przy wykorzystaniu kamery wewnątrzustnej obrazuje stan jamy ustnej, możliwe jest też przeniesienie zdjęć z radiowizjografii, posiada także wbudowane DVD:-)

Unit Anthos A5

UNIT STOMATOLOGICZNY

Komfort leczenia dla pacjenta i lekarza

Autoklaw Stern Weber

AUTOKLAW STOMATOLOGICZNY

Użycie najlepszych materiałów i zastosowanie innowacyjnych technologii sprawia, że autoklawy STERN WEBER są podstawowym narzędziem pracy. Gwarantują wysoką efektywność i bezpieczeństwo procesu sterylizacji.

Zgrzewarka Stern Weber Millseal

ZGRZEWARKA STOMATOLOGICZNA

Stałotemperaturowa zgrzewarka elektroniczna wprowadza nowe, wybrane technologie zapewniające zawsze perfekcyjne zgrzewanie osłonek na sterylizowane materiały. Pozwala to zachować długotrwałą sterylność instrumentów roboczych.

Lampa polimeryzacyjna T-LED

LAMPA POLIMERYZACYJNA UŻYWANA W STOMATOLOGII

Lampa umożliwia polimeryzacje materiałów stomatologicznych.

Mieszalnik do materiałów SILVER-MIX

MIESZALNIK MATERIAŁÓW STOMATOLOGICZNYCH

Umożliwiajacy mieszanie materiałów w kapsułkach.

Końcówki NSK S MAX LED ( M 25 L, M 600 L)

KOŃCÓWKI

Skaler — służy do usuwania za pomocą ultradżwięków kamienia naddziąsłowego i poddziąsłowego

Piaskarka NSK

PIASKARKA STOMATOLOGICZNA

W połączeniu z oryginalnym piaskiem NSK znakomicie usuwa wszelkie osady powstałe w wyniku picia kawy, herbaty lub palenia tytoniu.

Program medyczny Estomed GOLD

PROGRAM MDYCZNY DLA GABINETÓW STOMATOLOGICZNYCH

Program do zarządzania gabinetem stomatologicznym o wielu rozbudowanych funkcjach, umożliwia bezpieczne przechowywanie kart pacjentów, zdjęć, zgód na leczenie etc.

VDW Reciproc Gold

STOMATOLOG OLEŚNICA

Najbardziej zaawansowany endomotor na rynku umożliwiający pracę z dowolnym systemem instrumentów maszynowych NiTi i jednoczesny pomiar długości roboczej. Umożliwia pracę w systemie oscylacyjnym ( Reciproc , WaveOne) i rotacyjnym (np. Mtwo®, FlexMaster ®, ProTaper ® ,Profile®, GT®, Hero®, K3®, Race® )

Lampa do wybielania zębów BEYOND POLUS

WYBIELANIE ZĘBÓW SYSTEMEM BEYOND POLUS

Lampa do wybielania zębów Beyond Polus:

- halogenowy akcelerator wybielania emitujący zimne niebieskie światło oraz diodowa lampa polimeryzacyjna

- najsilniejsze światło halogenowe z dostępnych na rynku, klinicznie udowodnione rezultaty wybielania, gwarantujące najlepszy efekt w porównaniu z systemami plazmowymi i diodowymi.

VDW ULTRA

UNIT ULTRADŹWIĘKOWY

Specjalistyczny, wysokowydajny endodontyczny unit ultradźwiękowy z bogatym systemem specjalistycznych końcówek.

Mikroskop PICO LED

UNIT ULTRADŹWIĘKOWY

Mikroskop PICO LED Umożliwia doskonałą widoczność pola zabiegowego, wykorzystywany w endodoncji i stomatologii zachowawczej.

VDW Beefill 2 in 1

OLEŚNICA DENTYSTA

Urządzenie umożliwiające szybkie wypełnienie kanałów ciekłą gutaperką, zapewniając przy tym znakomitą szczelność. Zestaw z dwoma systemami do termoplastycznego wypełniania kanałów gutaperką (gorący plugger i wypełnianie gutaperką płynną).

 • Znajdź nas na Facebooku
  Opinie

  " Rewelacyjny gabinet. Podejście Pań do dzieci świetne. Super atmosfera. Znaleźliśmy gabinet idealny. Polecam z czystym sumieniem, szczególnie dla maluchów"

 • Znajdź nas na Facebooku
  Opinie

  " Serdecznie polecam Gabinet Karo-Dent. Przemiła obsługa i pełen profesjonalizm - to cechy moim zdaniem najistotniejsze, o których należy wspomnieć"

 • Znajdź nas na Facebooku
  Opinie

  " Profesjonalizm, sprawna ręka, wysokiej klasy sprzęt, sympatia i zrozumienie dla pacjenta, wyczucie estetyki, leczenie całkowicie bezbolesne. Wizyty przebiegają w bardzo przyjemnej atmosferze"

© 2015 - 2018 Karo Dent. Wszelkie prawa zastrzeżone.